Tanger – Warszawa – Marakesz

Marokański Blog Doroty Zawadzkiej

Orientalny Ciuch w Marokanskim Stylu.

25 May 2008, autor: Dorota

Marokański styl mody, która żyje. Dopasowuje się do ogólnie panujących trendów, teraz hippi Flower-Power. Także wyrafinowana elegancja salonów…

Bardzo lubimy ten marokanski naszyjnik - Kajdan ;-)

Evelina ma dobry kontakt z fotografem… Nic dziwnego, Maciek to jej narzeczony… Hura! Życzę Wam Kochani Ciekawego Życia Razem!
I dzięki Wielkie za poświęcony mi czas.

Sposob na lato - hippi w Maroko

Bardzo chciałabym też podziękowac dziewczynom z Między Słowami Cafe. Zeinab, Kamili, Justynie… Wspaniale dopasowały sie do rytmu, grały swoje role i chyba dobrze sie bawily.

Podobaj sie tuniki te dlugie w stylu orientalnym Kokieteryjny marokanski styl Kokietki w orientalnych ciuchach, hipiski

Kolorowe, lniane tuniki z Marrakeszu sa bardzo twarzowe. Wygodne i idealne jako wakacyjny ciuch. Mogą być “eleganckie” na czarujący wieczór, a jednocześnie wygodne i spokojne na dzień do pracy.

Piekna Zeinab, Egipcjanska i polska zarazem… orineta art dla wszystkich! Z marokanskim gadzetem i w kapturze Pieknej nie - marokance dobrzew orinetalnej tunice Buty baleriny, tunika i spodnie pumpy.

Orientalny styl ma to co pozwala sie nam wyróżniać. Dzieki temu dajemy znać o swojej odrębności, informujemy o indywidualnym stylu “noszenia sie”…

marokanski styl - sposob na lato i dziewczyny

Marokanski styl i orient – te słowa są zjednoczone od kiedy egzotyka i bliski wschód są słowami mniej popularnymi. Bardzo mi to odpowiada, bo lubie te wyrazy. Dźwięczą milo. Lubie arbabski, marokanski styl. Taki mam dom i styl wnetrza. Takie tez nosze ciuchy. Ubrania orientalne, marokanskie, berberyjskie i arabskie, z hinduskim akcentem.

Orientalne tuniki. Jeszcze raz Marokanskie spodnie. Brazowa tunika z lnu marokanskiego

Bardzo ważnym jest abyście mogli dokładnie widzieć co dziewczyny miały na sobie i co sprzedaje mój marokanski sklepik, orientalny kram… Zdjecia robocze ubran z Maroka beda dostepne juz jutro. A za tydzien piekna sesja z pleneru Nadwiślańskiego! Polecam i do zobaczenia!

Wesolo bylo w czasie sesji marokanskich ciuchów Saroules, spodnie MC hummera? Kobiece, orientalne, stylowe i marokanskie

Marokanski styl orientalnego rękodzieła … czy też orientalny styl marokanskiego rzemiosła … a niech tam. Poprostu to sie wygodnie nosi – ot co! Polecam.

To ja w ciuchach z marokanskiego suku.

Dora

Tagi: , , , , ,

Ten wpis został opublikowany dnia 25 May 2008 o godzinie 9:12 pm w kategorii Orientalny Ciuch. Możesz śledzić komentarze do tego wpisu, korzystając z kanału RSS 2.0. Możesz dodać komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony..

Skomentuj wpis

©  2024 MarokoART.com | Zdjęcia i layout molsar.com | Blog działa dzięki WordPress | Poprzednia wersja strony