Tanger – Warszawa – Marakesz

Marokański Blog Doroty Zawadzkiej

Święto dywanów, Alladyn i Architektura w Palestynie!

25 October 2008, autor: Dorota

Świeto dywanów - Spektakl dla dzieci.

Święto dywanów – to kolorowy spektakl dla dzieci od lat 3, przygotowany przez społeczno-kulturalna Fundację ART.

“Święto Dywanów” według “Baśni o Alladynie i cudownej lampie” na podstawie adaptacji tekstu Bolesława Leśmiana.

Teatr wystąpił w Domu Kultury “Działdowska” na Woli przy ul.Działdowskiej 6 w dniu 8 października,ale mam nadzieję, że będą ze swym podróżującym teatrem gdzieś i to jeszcze przed Listopadem…dodam wpis.

A co jeszcze się dzieje. W Muzeum Sztuki Nowoczesnej rozpoczęła się ciekawa wystawa 21 twórców Nie ma sorry. Występ virgin&deluxe edition potem performance Aleksandry Winnickiej, Wojciecha Kosmy, i muzyczny mush up: erreur 808 – tak było na otwarciu. Zakończenie wystawy 22.11.2008.

ramallah - architektura Palestyny

Interesujące spotkanie – wystawa poświęcone sztuce, architekturze i edukacji artystycznej na terenach Autonomii Palestyńskiej Artystów Palestynskiej Autonomii.

“Zapraszamy do Muzeum na, przeniesione z 15 października, spotkanie poświęcone sztuce, architekturze i edukacji artystycznej na terenach Autonomii Palestyńskiej. W najbliższy wtorek o 20.00 podczas nieformalnego spotkania, o swojej praktyce opowiedzą Reem Fadda z International Acedemy of Art Palestine i Palestinian Association for Contemporary Art) oraz Yazid Anani z Department of Architecture and Master Program in Planning and Landscape Architecture na Birzeit University. Prezentacje naszych gości dotyczyć będą m.in. alternatywnych modeli międzynarodowych wystaw na terenach “podwyższonego ryzyka”, czego przykładem jest, organizowane w Ramallah, Riwaq Biennale.
Spotkanie współorganizowane jest przez Instytut Adama Mickiewicza.”

Pozdrawiam

D.

Tagi: , , ,

Ten wpis został opublikowany dnia 25 October 2008 o godzinie 9:30 pm w kategorii Co słychać?. Możesz śledzić komentarze do tego wpisu, korzystając z kanału RSS 2.0. Możesz dodać komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony..

Skomentuj wpis

©  2023 MarokoART.com | Zdjęcia i layout molsar.com | Blog działa dzięki WordPress | Poprzednia wersja strony