Tanger – Warszawa – Marakesz

Marokański Blog Doroty Zawadzkiej

Orientalny Ciuch w Marokanskim Stylu.

25 May 2008, autor: Dorota

Marokański styl mody, która żyje. Dopasowuje się do ogólnie panujących trendów, teraz hippi Flower-Power. Także wyrafinowana elegancja salonów…

Bardzo lubimy ten marokanski naszyjnik - Kajdan ;-)

Evelina ma dobry kontakt z fotografem… Nic dziwnego, Maciek to jej narzeczony… Hura! Życzę Wam Kochani Ciekawego Życia Razem!
I dzięki Wielkie za poświęcony mi czas.

Sposob na lato - hippi w Maroko

Bardzo chciałabym też podziękowac dziewczynom z Między Słowami Cafe. Zeinab, Kamili, Justynie… Wspaniale dopasowały sie do rytmu, grały swoje role i chyba dobrze sie bawily.

Podobaj sie tuniki te dlugie w stylu orientalnym Kokieteryjny marokanski styl Kokietki w orientalnych ciuchach, hipiski

Kolorowe, lniane tuniki z Marrakeszu sa bardzo twarzowe. Wygodne i idealne jako wakacyjny ciuch. Mogą być “eleganckie” na czarujący wieczór, a jednocześnie wygodne i spokojne na dzień do pracy.

Piekna Zeinab, Egipcjanska i polska zarazem… orineta art dla wszystkich! Z marokanskim gadzetem i w kapturze Pieknej nie - marokance dobrzew orinetalnej tunice Buty baleriny, tunika i spodnie pumpy.

Orientalny styl ma to co pozwala sie nam wyróżniać. Dzieki temu dajemy znać o swojej odrębności, informujemy o indywidualnym stylu “noszenia sie”…

marokanski styl - sposob na lato i dziewczyny

Marokanski styl i orient – te słowa są zjednoczone od kiedy egzotyka i bliski wschód są słowami mniej popularnymi. Bardzo mi to odpowiada, bo lubie te wyrazy. Dźwięczą milo. Lubie arbabski, marokanski styl. Taki mam dom i styl wnetrza. Takie tez nosze ciuchy. Ubrania orientalne, marokanskie, berberyjskie i arabskie, z hinduskim akcentem.

Orientalne tuniki. Jeszcze raz Marokanskie spodnie. Brazowa tunika z lnu marokanskiego

Bardzo ważnym jest abyście mogli dokładnie widzieć co dziewczyny miały na sobie i co sprzedaje mój marokanski sklepik, orientalny kram… Zdjecia robocze ubran z Maroka beda dostepne juz jutro. A za tydzien piekna sesja z pleneru Nadwiślańskiego! Polecam i do zobaczenia!

Wesolo bylo w czasie sesji marokanskich ciuchów Saroules, spodnie MC hummera? Kobiece, orientalne, stylowe i marokanskie

Marokanski styl orientalnego rękodzieła … czy też orientalny styl marokanskiego rzemiosła … a niech tam. Poprostu to sie wygodnie nosi – ot co! Polecam.

To ja w ciuchach z marokanskiego suku.

Dora

Tagi: , , , , ,
Zapisano w kategorii: Orientalny Ciuch   Brak komentarzy »

Photophor – to co lubię.

11 May 2008, autor: Dorota

Fotofory to unikalne pojemniki świetlne.

Bywa tak, jak w bajce 1001 nocy…

Photophor Portale de Maroc

Rozgwieżdżone niebo, srebro księżyca, zapach drzew i skoszonej w ciągu dnia trawy…

Fotofor Światło Daje

Lekki wiatr niesie Światło w Sześcianach.

Paciorki Świetlne

A ślimak Ślikalimak poluje na nasze kwiaty.

Ślimak w Świetle Fotoforów…

Tagi: , , , , ,
Zapisano w kategorii: Galeria Photophor Marokanskie Lampiony   Brak komentarzy »

V Dni Arabskie w Łodzi

6 May 2008, autor: Dorota

Palac dywanów u stóp Atlasy Wysokiego.

Przekazuję Wam informację, którą umieścił portal arabia.pl, o mających się odbyć Dniach KulturyArabskiej w Łodzi w najbliższy weekend.

“W dniach 8-9 maja odbędą się Łodzi V Dni Arabskie organizowane przez Katedrę Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej UŁ oraz Koło Bliskiego Wschodu Al-Maszrik. Na konferencji wystąpią studenci Wydziału Studiów Międzynarodowych, poznańskiej i warszawskiej orientalistyki, znani arabiści z gdańskich, krakowskich, łódzkich i warszawskich ośrodków akademickich, przedstawiciel Stowarzyszenia Studentów Muzułmańskich w Polsce, a także Pan Piotr Ibrahim Kalwas, pisarz, autor powieści Salam, Czas, Drzwi. Serdecznie zapraszamy!”

V Dni Arabskie w Łodzi

Jednym z ciekawszych wykładów będzie również spotkanie z p. Martą Minakowską (UW oraz redaktorką arabii.pl). Tematem będzie: ” Dziecko w kręgu kultury Islamu”.

dzieci, Arabia Saudyjska, Ważna gra, Football

Polecam, oto link do programu V Dni Arabskich w Łodzi.

Dorota

Tagi: , , ,
Zapisano w kategorii: Co słychać?   Brak komentarzy »

©  2024 MarokoART.com | Zdjęcia i layout molsar.com | Blog działa dzięki WordPress | Poprzednia wersja strony