Tanger – Warszawa – Marakesz

Marokański Blog Doroty Zawadzkiej

Marokańskie Lampiony, Imbryki, Stoliki, Tuniki… Dobre Pomysły na Prezent.

12 July 2008, autor: Dorota

Marokanski Suk w Sercu Warszawy.

W sercu Warszawy, przy Pl. Zbawiciela na KRAMie jak na suku w Marrakeszu… Maciek utrwalił czas “kupowania prezentów i czegoś dla siebie”…

Upominek w Marokanskiego Wędrownego Sklepu Nomadów.

Kolorowo, targowo, upalnie,  a My z zimnym Cytrynowym Świerzo-Miętowym, herbacianym dzbankiem … pycha!

Marokańska Herbata Miętowa Ogrodowa…

Marokańska Miętowa Herbata w Wersji Bosko Chłodzącej.

Marokańska Herbata Miętowa

Ciekawe pomysly na upominki, marokańskie lampiony, niebanalne ciuchy i przedmioty, ciuszki dla dzieci i zabawki… Te najpiękniejsze to chyba przytulanki ręcznie szyte przez Izę, no i sprowadzane niesamowite kalejdoskopy! Były też czapeczki i ubranka z Omlette Berber…

Marokanski styl

Doskonały powód do spotkania i pogawędzenia. Rady, cenne uwagi! Dziękuję. Zyskałam kilka ważnych informacji i pomysłów dla mojego sklepu.

Pogawedziłysmy przy Herbacie A Ulotek nam Zabraklo! :-) Marokanski Suk w Sercu Warszawy.

Prezentem był ten dzień … choć zaginęła nam jedna z kilku przepastnych toreb – takie piekne rękodzieło… min Mamas & Babas … To nic, uszyjemy i przywieziemy nowe – Lubię to Co robię…!

Lubie to co robie…

Było bombowo, polecałam się na przyszłość jako 100% uczestnik. Na pewno Do Zobaczenia na Nastepnym KRAMIE, pewnie już powakacyjnym.

A w czasie wakacji zapraszamy jeszcze na Jarmark św. Dominika, do którego nasz Wędrujący Sklep & Galeria Nomadów ZAPRASZA! Dokładne informacje co do dni jeszcze podam (raczej bedzie to sierpień, bo jesze duuużo pracy w Lipcu w Warszawie:-).

Kto wie gdzie jestesmy…

pzdr. dora

Tagi: , , ,

Ten wpis został opublikowany dnia 12 July 2008 o godzinie 2:24 pm w kategorii Rękodzieło Maroka. Możesz śledzić komentarze do tego wpisu, korzystając z kanału RSS 2.0. Możesz dodać komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony..

Skomentuj wpis

©  2021 MarokoART.com | Zdjęcia i layout molsar.com | Blog działa dzięki WordPress | Poprzednia wersja strony